Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Krężna-Kolonia - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Fabryczna

Wola Krzysztoporska(Krężna-Kolonia + 3 km)

265 000 zł542 m² 488,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek o powierzchni ok 542 m2, położony na działce gruntu nr 480/83 o powierzchni 627 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Leśniewskiego ''Orlika''

Tysiąclecia,Bełchatów(Krężna-Kolonia + 16 km)

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Black friday! Czarny piątek to czas, gdy i u nas promocje zachęcają do zakupu. Tylko na ten czas aż do. mamy obniżenie ceny aż o 60tyś! Teraz dla osób zdecydowanych cena 320tyś! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Sulejowska

Wyzwolenia,Piotrków Trybunalski(Krężna-Kolonia + 10 km)

5 500 000 zł2 969 m² 1 852,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Unikatowa nieruchomość inwestycyjna Śródmiejska lokalizacja | Unikatowa nieruchomość inwestycyjna | Dawna fabryka Piotrkowska Manufaktura" | Sigmatex | Historyczna nieruchomość ***** nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy przy ruchliwej ulicy Bełchatów

Czapliniec,Bełchatów(Krężna-Kolonia + 16 km)

557 760 zł174,30 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 174,3m2 z możliwością podziału. Lokal jest zlokalizowany na parterze budynku w Bełchatowie. Powierzchnia spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Mireckiego

Łódzka-Wysoka-Sadowa,Piotrków Trybunalski(Krężna-Kolonia + 10 km)

2 950 000 zł1 664 m² 1 773 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gratka dla Inwestora! polecam gorąco! Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna - budynek 1664m2, działka 927m2. Ul. Mireckiego Piotrków Trybunalski, obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy. Funkcjonujący.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Centrum,Piotrków Trybunalski(Krężna-Kolonia + 10 km)

396 000 zł80 m² 4 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

DO sprzedaży lokal W piotrkowie trybunalskim lokalizacja : wojska polskiego Sprzedawana nieruchomość to lokal położony na parterze kamienicy piętrowej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Energetyków

Południe,Piotrków Trybunalski(Krężna-Kolonia + 10 km)

1 250 000 zł184 m² 6 793,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

| oferta sprzedaży budynku biurowo-usługowego położnego w zachodniej części miasta. Nieruchomość o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia. Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Bełchatów

Budowlanych,Bełchatów(Krężna-Kolonia + 16 km)

228 000 zł104 m² 2 192,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy, w którym przez wiele prowadzona była działalność gastronomiczna. Ta legenda może być Twoja! Lokal usytuowany przy ruchliwej drodze osiedlowej z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Krężna-Kolonia + 10 km)

49 900 zł17,50 m² 2 851,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż na sprzedaż Przedmiotem oferty sprzedaży jest garaż murowany w Piotrkowie Trybunalskim, w rejonie Urzędu Miasta, przy ulicy Próchnika. Garaż środkowy o powierzchni 17,50m.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Krężna-Kolonia + 10 km)

4 200 000 zł1 400 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

| budynek o łącznej powierzchni 1400m2 do sprzedaży w Piotrkowie Tryb Budynek piętrowy kilkuletni przy ruchliwej ulicy. Parter: pow.678 m 2: Lokal ok 224 m z bezpośrednim wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal usługowy Krężna-Kolonia

Krężna-Kolonia,łódzkie

395 000 zł537 m² 735,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Krężna jest atrakcyjną miejscowością gminy Wola Krzysztoporska, położoną przy drodze "wola Krzysztoporska-Gomulin" w centralnej okolicy terenów gminy, miejscowość rolnicza o przeciętnej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij